Piekarnia Grabowski
Piekarnia Grabowski Pabianice Pieczywo tradycyjne - zawsze świeże
Pieczywo tradycyjne - zawsze świeże
Tylko naturalne składniki

Firma PPHU Grabowski Piekarstwo - Cukiernictwo zainicjowała swoją działalność w 1994 roku.

Od samego początku celem nadrzędnym firmy jest spełnienie oczekiwań naszych klientów zarówno pod względem walorów smakowych, jakościowych i zdrowotnych naszych produktów.

Nasze pieczywo powstaje wyłącznie z naturalnych składników a jego niepowtarzalny zapach i smak uzyskujemy stosując stare, sprowadzone receptury piekarskie, dzięki którym nasze pieczywo na długo pozostaje smaczne i świeże.

Dzięki wsparciu funduszy unijnych, które otrzymaliśmy w roku 2013 mogliśmy zakupić nowoczesne urządzenia wspierające produkcję pieczywa i wyrobów cukierniczych. Przewaga technologiczna, utrzymywanie stałych parametrów produkcji oraz przestrzeganie norm sanitarnych sprawia, że nasi klienci otrzymują codziennie produkty najwyższej jakości.

Oferowanych przez nas ponad 100 stałych pozycji asortymentowych to przede wszystkim wiele gatunków chleba, bułki, pieczywo razowe, przekąski, ciasta, ciasteczka oraz inne wyroby cukiernicze. Oddzielną grupę stanowią pozycje regionalne, takie jak choćby wielokrotnie nagradzany chleb świątnicki oraz wypieki sezonowe.

Obecnie Piekarnia Grabowski posiada 5 sklepów firmowych i obsługuje ponad 130 kontrahentów zewnętrznych. Siedziba firmy mieści się na terenie Gminnej Spółdzielni w Pabianicach. Zaopatrujemy sklepy na terenie województwa łódzkiego. Realizujemy codziennie terminowe dostawy bez względu na ich wielkość.

Sukces to szerokie grono odbiorców i konsumentów naszych wypieków oraz liczne nagrody i wyróżnienia, które przez lata udało się nam zgromadzić w krajowych konkursach piekarniczych, w tym tytuły: Polski Producent Żywności czy Najlepszy Zakład Piekarniczy w województwie łódzkim. Zdobyte wyróżnienia są dla nas szczególnym powodem do dumy.

  • Znajdź nas na Facebooku
design by PROKEN